Ruszyła lawina reklamacji w Mysłowickiej Spółdzielni!

17 października 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ruszyła lawina składanych reklamacji związanych z rozliczeniem centralnego ogrzewania w Mysłowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Po dotkliwych dopłatach, zmniejszeniach kwot zwrotu i doliczeniu łazienkowych kaloryferów, spółdzielcy masowo składają reklamacje, których druk dostępny jest TUTAJ!

Zorganizowane grupy lokatorów zaangażowały do pomocy radców prawnych, których opinie są druzgocące wobec działań Zarządu MSM. Prezesi widząc, że pali im się grunt pod nogami, podobno myślą o wycofaniu się ze swoich wcześniejszych decyzji czyli niezrozumiałych zmian w wyliczaniu opłat za CO. Do dzisiaj jednak nie ma oficjalnych informacji czy komunikatów ze strony władz spółdzielni z Mysłowic.

- Zmiana kosztów rozliczenia centralnego ogrzewania za poprzedni sezon grzewczy to skandal, który powinien być teraz w zainteresowaniu organów ścigania i biegłych. Nie wierzymy już w żadne zapewnienia czy informacje o ponownym wyliczeniu kosztów. Gdyby nie zorganizowana akcja lokatorów i wsparcie lokalnych mediów, sprawa byłaby uciszona jak wcześniejszy skandal z wodą na Brzęczkowicach - mówi jeden z lokatorów MSM z ulicy Brzęczkowickiej.

Dochodzą do nas informacje, że lokatorzy swoje złe emocje kierują wstronę szeregowych pracowników. W związku z powyższym przypominamy, że to pan prezes, jego zastępcy i członkowie rady nadzorczej podejmują kluczowe decyzje, związane m.in. z rozliczeniem kosztów ciepła. Szeregowi pracownicy, kierownicy i administratorzy MSM nie mają nic wspólnego z obecną aferą na spółdzielczych osiedlach w Mysłowicach i nikt nie powinien obarczać ich decyzjami władz spółdzielni. Dlatego prosimy o wstrzemięźliwość i poskromienie emocji.

Wszelkie pisma, reklamaje i skargi powinny być kierowane na ręce Zarządu i Rady Nadzorczej MSM.
Skład osobowy Zarządu dostepny jest TUTAJ!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice