Podwyżki dla pracowników administracji i obsługi oświatowej?!

18 grudnia 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W dniu 16 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym posiedzenie Rady Powiatowej OPZZ w Mysłowicach. Było to również spotkanie sprawozdawczo wyborcze, podczas którego na funkcję przewodniczącego mysłowickiego OPZZ wybrano Marka Fabrycznego.

Gościem specjalnym był prezydent naszego miasta Edward Lasok, z którym dyskutowano na temat podwyżek płac dla pracowników obsługi w placówkach oświatowych.

Prezydent poinformował zgromadzonych, że na temat płac tej grupy pracowniczej negocjacje prowadzili wcześniej radni klubu Centrolewicy „Wspólnie dla Mysłowic” w składzie – Wiesław Tomanek, Dorota Konieczny – Simela, Edmund Sawicki, Antoni Zazakowny i Dariusz Wójtowicz.

Prezydent Edward Lasok zadeklarował, że pracownicy administracji i obsługi w mysłowickich placówkach oświatowych otrzymają podwyżki w 2014 roku, jeżeli Rada Miasta zatwierdzi jego propozycje budżetowe podczas czwartkowych obrad.

Przypominamy, że wcześniej mysłowicki oddział ZNP i Klub Radnych Wspólnie dla Mysłowic składały pisemne postulaty w sprawie pracowników administracji i obsługi oświatowej.
Radni Centrolewicy WdM podczas swojego grudniowego spotkania zadeklarowali poparcie budżetu miasta Mysłowice na 2014 rok w kształcie zaproponowanym przez obecnego prezydenta, więc przyrzeczone podwyżki wyglądają bardzo realnie.

O tym czy budżet Mysłowic na 2014 rok zostanie przyjęty dowiecie sie Państwo jutro w naszym wieczornym serwisie informacyjnym.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice