Mysłowice w Polsat, skandaliczne działania MZGK!

21 kwietnia 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

Po prostu szambo!

- Na początku szli w zaparte mówiąc, że to nie odpady komunalne, później przed kamerami twierdzili, że być może to nie ich śmieci, w myśl zasady, jak Cię chwycą za rękę, mów, że nie jest twoja - śmieją się z kierownictwa MZGK ludzie przypatrujący żałosnemu spektaklowi medialnemu!

Smieci zostały zasypane piachem i żwirem, aby zatrzeć ślady nielegalnej działalności MZGK. Studnie przywalone ciężkimi betonami, aby utrudnic działania lokalnych mediów! Kilka dni temu dziennikarze SuperStacji, a teraz Polsat ukazali jak wygląda segregacja odpadów w Mysłowicach i jakimi ludźmi otoczyl się pan prezydent Lasok. - zawsze twierdziłem, że koledzy pana prezydenta z rady miejskiej to nieudacznicy i robienie z nich dyrektorów to głupota, teraz potwierdziła się ta teza - mówi jeden z radnych.

- Zasypywanie szamba śmieciami to nie tylko nielegalny proceder, ale przestępstwo przeciwko przyrodzie, która na Śląsku powinna być pod szczególną opieką panie Lasok - mówią mlodzi ekolodzy z Mysłowic.

To kolejna wstydliwa afera w naszym mieście, której przypatruje się Polska!  

Dyrektor Janusz Wszołek przez ostatnie dni ucieka przed kamerami kolejnych stacji telewizyjnych odwiedzających Gród Mysława. Bohaterski "Januszek" każe się tłumaczyć swojemu zastępcy i rzeczniczce prasowej Magistratu, robiąc z nich medialne kozły ofiarne. (Mało)Bohaterskie uniki nie przypominają niczym, zaciekłości jeszcze niedawnego radnego, który wszystkich w koło pouczał i próbował rozliczać za błędy. Dzisiaj siedzący w swoim gabinecie, jak przysłowiowa trusia Wszołek, pokazał swoje prawdziwe oblicze - człowieka, który nie potrafi stanąć przed kamerą i uderzyć się w piersi. Chodzą słuchy, że znalazł już "ofiary", aby zmyć z siebie odpowiedzialność, 

Dyrektor z klasą po takiej aferze podaje się do dymisji, a tutaj za szkodliwe decyzje mają zapłacić pracownicy! Czy tak się stanie, dowiemy się niebawem!

Wstydliwy materiał dziennikarski redaktora Artura Borzęckiego z Polsat - Interwencja znajduje się TUTAJ!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice