Komunikat MPWiK - przebudowa sieci wodociągowej - brak wody

12 października 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

W związku z przebudową sieci wodociągowej, prowadzoną przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach, od dnia 15 października od godz. 22:00 do dnia 16 października br. do godz. 17:00 nastąpi wstrzymanie dostaw wody w rejonie ul. Chopina, Okrzei, Morcinka, Stalmacha, Kilińskiego, Sowińskiego, Armii Krajowej oraz ul. Wielka Skotnica do nr 52.

Na czas prowadzonych prac Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów zapewni dostawę wody beczkowozami, które zlokalizowane będą przy: ul. Wielka Skotnica – naprzeciw sklepu "Biedronka" oraz na parkingu na ul. Szopena i Morcinka.

Dodatkowo MPWiK Mysłowice zapewni mały beczkowóz, który będzie przemieszczał się po bocznych ulicach na obszarze, gdzie wstrzymana będzie dostawa wody.

Informacje o konieczności dostarczenia wody pod wskazany adres dla osób starszych, dzieci i instytucji publicznych należy zgłaszać pod nr tel. 32 223 59 42.

info, foto: MPWiK

O Autorze

Anna Sorek

Inżynier o artystycznej duszy. Obecnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Informatyka i Ekonometria, spec. Zarządzanie Projektami IT. Wolny czas najchętniej spędza w kuchni, gdzie oddaje się swojej największej pasji – gotowaniu. Wielbicielka mocnej herbaty, celebrowania jedzenia, zapachu domowego ciasta, książek Murakamiego i kotów.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice