R E K L A M A

65 lat szkoły na Górce

07 listopada 2010

Drukuj artykuł
Kategoria:
Wydarzenia

O powstaniu idei uczczenia 65-lecia "Szkoły na Górce" dla Telewizji Mysłowice mówił Dyrektor ZSP 1, Józef Stolorz: "Pomysł zjazdu zrodził się wśród absolwentów. Uważają, że w jakiś sposób trzeba zaakcentować obecność naszej "Górki" w Mysłowicach. Stąd też w paździeriku zebrał się komitet organizacyjny absolwentów naszej szkoły - przewodniczącym został Pan mgr Klemens Urbańczyk, zarówbo absolwent, jak i długoletni nauczyciel przedmiotów zawodowych w naszej szkole." (Joanna Frysztacka)

O powstaniu idei uczczenia 65-lecia "Szkoły na Górce" dla Telewizji Mysłowice mówił Dyrektor ZSP 1, Józef Stolorz: "Pomysł zjazdu zrodził się wśród absolwentów. Uważają, że w jakiś sposób trzeba zaakcentować obecność naszej "Górki" w Mysłowicach. Stąd też w paździeriku zebrał się komitet organizacyjny absolwentów naszej szkoły - przewodniczącym został Pan mgr Klemens Urbańczyk, zarówbo absolwent, jak i długoletni nauczyciel przedmiotów zawodowych w naszej szkole." Data zjazdu przewidziana była na 6 listopada 2010. Od 9.00 rano można było zwiedzać szkołę, o 11.00 odbyła się msza św. w kościele Niepokalanego poczęcia NMP i Maksymiliana Kolbe w Mysłowicach, natomiast o 13.00 miało miejsce spotkanie absolwentów w Hotelu Trojak w Mysłowicach, podczas którego po raz pierwszy miały być wręczone statuetki "Przyjaciela szkoły". Zobacz film o przygotowaniach do uroczystości! (Joanna Frysztacka) źródło: TV Mysłowice

R E K L A M A

O Autorze

Joanna Frysztacka

Wykształcona w zakresie geografii oraz zarządzania i marketingu. Na co dzień spełniająca się zawodowo od ponad 7 lat w zakresie szeroko pojętej promocji. Po pracy aktywnie uczestnicząca w życiu miasta jako redaktor naczelny portalu Myslowice.Net.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice hardleo