Zawody JUDO

30 listopada 2016

26.11.2016, w Bytomiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików. Do drużyn województwa śląskiego powołano 2 zawodników UKS JUDO Mysłowice. Młodziczki ze Śląska, wśród których walczyła Alicja GOWARZEWSKA, wygrały turniej, zdobywając tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski.

Nasza Alicja z Mysłowic, do Mistrzostwa Śląska, Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych, Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w ju-jitsu, Wicemistrzostwa Polski Młodziczek oraz zwycięstwa całorocznego rankingu Pucharu Polski (P.Z.Judo) w swojej kategorii (do 40kg) dołożyła w 2016 roku Drużynowe Mistrzostwo Polski.  Klubowy kolega Alicji - Jakub Dziedzic dzielnie reprezentował barwy Śląska w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Jego drużyna dotarła do walki o brązowy medal, którą niestety przegrała. Jakub zatem wywalczył z kolegami wysoką, V lokatę na tych mistrzostwach.