Wyniki KTS Mysłowice na Mistrzostwach Śląska Kadetów i Kadetek

27 kwietnia 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W rozegranych w dniach 23 i 24 kwietnia w Sosnowcu Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Kadetów i Kadetek znakomicie zaprezentowały się podopieczne Patrycji Wszołek i Macieja Wszołka, które wywalczyły wszystkie możliwe do zdobycia złote i srebrne medale oraz 50% medali brązowych.

Zwiastunem bardzo dobrej formy dziewcząt był już sobotni turniej drużynowy w którym zajęły 3 pierwsze miejsca, a także 3 drużyny wywalczyły awans na Mistrzostwa Polski. Fakt ten jest godny odnotowania albowiem po raz pierwszy na śląsku zdarzyło się aby 3 drużyny z jednego klubu wywalczyły awans na Mistrzostwa Polski. A jeśli dodamy do tego,że wszystkie dziewczyny są wychowankami KTS(pani trener Beaty Nowak) to żaden klub w Polsce przed nami nie dokonał takiej sztuki.
W niedzielę rozegrano gry singlowe, deblowe oraz mikstowe i podobnie jak w sobotę na każdym stopniu podium mieliśmy reprezentantkę KTS Mysłowice!