Wicemistrzostwo uczniów Szkoły Sportowej w szachach

31 marca 2015

W dniu 27.03.2015 r. w Częstochowie odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach. Rewelacyjnie zagrała nasza drużyna chłopców w składzie: Kamil Niezabitowski i Marcin Ryński, zajmując 2 miejsce w woj. śląskim !

Kamil Niezabitowski zdobył również drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej ! Reprezentacja dziewcząt SP: Katarzyna Gębal i Dorota Mrzygłód zajęły miejsce 7. Gratulujemy wybitnego sukcesu chłopcom z naszej Szkoły Podstawowej! Grając pierwszy raz w Finałach Wojewódzkich, zdobycie pucharu jest rzeczą niezwykłą!

Równocześnie rywalizowali też najlepsi gimnazjaliści. W Finale Wojewódzkiej Gimnazjady reprezentanci Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach: Dawid Wójtowicz i Kacper Lutomski zajęli 12 miejsce. Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Nikołajowi Osipow.