Weekendowy grad medali zawodniczek i zawodników Shogun Mysłowice!

11 kwietnia 2016

Gorący i pełny sukcesów weekend zaliczyli zawodnicy i zawodniczki mysłowickiego Klubu Sztuk Walki Shogun.  Sekcje boksu, Kick Bokxingu i  Ju-Jitsu uczestniczyły w trzech różnych turniejach na terenie naszego kraju, przywożąc po raz kolejny imponującą ilość medali! Potwierdzili tym samym dominację nie tylko w regionie śląskim, ale i na matach całej Polski.

Trenerami Shogun Mysłowice są: Leszek Siekański, Sebastian Stachoń oraz Krzysztof Kowalski.

Dwóch pięściarzy walczyło w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Rybniku zajmując następujące miejsca:
Kat.wag.   64 kg -  I    miejsce  - Aleksander Jasiewicz
Kat.wag.   57 kg - II    miejsce  - Sebastian  Pękala

W Inowrocławiu walczyli zawodnicy sekcji Kick Boxingu i Ju-Jitsu w Drużynowych Mistrzostwach Polski i Indywidualnym Turnieju Grand Prix Federacji IMAF.
Seniorska drużyna Ju-Jitsu w składzie: Przemysław Stacha, Piotr Wójcik i Jacek Zieliński wywalczyła złoty medal i taki sam medal zdobyła drużyna Kick Bokxing w kat. open w składzie: Artur Borkowski, Jacek Zieliński i Piotr Sobota.

Natomiast druga drużyna Kick Boxingu w składzie: Adam Hajduga, Mateusz Piwka i Sylwester Grzybek zdobyła brązowy medal.

W indywidualnym Turnieju Grand Prix w Kick Boxing złote medale wywalczyli:
Kinga Ejdys, Marcin Benedykt, Artur Borkowski i Adam Hajduga.
Srebro zdobył:  Jacek Zieliński.
Brąz wywalczyli: Mateusz Piwko i Sylwester Grzybek.
Czwarte miejsce zajął Adrian Benedykt, a piąty był Sebastian Nadolski.

Indywidualny Turnieju Grand Prix w Ju-Jitsu – Grapling Senior,
złoty medal wywalczył: Przemysław Stacha, srebro zdobył Piotr Sobota, a Jacek Zieliński sięgnął po brązowy medal.

W turnieju juniorskim Grand Prix Ju-Jitsu – Grapling, złoto zdobył Piotr Wójcik,  srebro przypadło Michałowi Marchewce.
Ogółem zawodnicy Shogun Mysłowice zdobyli 15 medali: w tym 8 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe.

Natomiast w Katowicach pod auspicjami Polskiego Związku Ju-Jitsu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Ju Jitsu, w których uczestniczyli zawodnicy Shoguna w składzie 11 osobowym, reprezentując sekcję Ju-Jitsu z Mysłowic i Żarek Letnisko. W swoich kategoriach wagowych zajęli następujące miejsca: