Udadny debiut w judo zawodników ROAN Figt Club Mysłowice!

29 listopada 2015

Zawodnicy Klubu ROAN Figt Club Mysłowice na co dzień trenujący ju – jitsu po raz  pierwszy wystartowali w turnieju judo. Okazją ku temu były Mistrzostwa Mysłowic rozgrywane  w dniach 28 – 29 listopada w hali  mysłowickiego MOSIR-u przy ul.Bończyka.

Start zawodników ROAN Fight Club w walkach judo należy uznać za bardzo udany, tym bardziej, że poszczególne kategorie wagowe były mocno obsadzone.
Niewątpliwie najlepszym zawodnikiem okazał się Ryan Gawlik, który dosłownie zmiatał swoich rywali wygrywając wszystkie walki przed czasem i w wielkim stylu zwyciężył w kategorii +66 kg.
Kolejny zawodnik, Sprutta Olaf w pierwszym dniu wywalczył srebro, a w drugim złoto. Złoto i srebro zdobył również Drozd Bartłomiej.