Szkoła Sportowa górą!

06 kwietnia 2018

4 kwietnia w Mysłowicach rozegrane zostały zawody rejonowe w tenisie stołowym. Nie byli „gościnni” uczniowie Szkoły Sportowej,  którzy na własnej Sali  nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom z Katowic. Tak chłopcy, jak i dziewczyny pewnie pokonywali swoich rywali. Wszystkie mecze uczniowie Szkoły Sportowej wygrali w 3 setach.

O ile wynik dziewczyn był do przewidzenia, to wynik chłopców odrobinę zaskoczył. Bardzo duży wpływ na przebieg meczu miał  pierwszy pojedynek, w którym lider drużyny z Katowic spotkał się z młodziutkim (3 klasa) Wiktorem Ptakiem z Mysłowic. Wiktor zagrał jak najlepiej potrafił i wygrał 3:0 , a w jednym z setów 11:1. Gra deblowa to popis uczniów klasy 6a F.Bauitisty i  4c W.Ptaka i wygrana 3:0. Formalności dokonał M.Rożek, który też pewnie wygrał 3;0 w setach do 5,6,4. Obie drużyny szkoły awansowały do ½ finałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane już 13 kwietnia w Chybiu.
Gratulacje tak dla chłopaków, jak i dziewcząt.