Sukcesy zapaśniczek i zapaśników Siły Mysłowice!

19 września 2016

W sobotę 17 września zapaśniczki i zapaśnicy Siły Mysłowice sprawdzili swoje umiejętności na Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek w Miliczu oraz na Mistrzostwach Polski Weteranów w Warszawie. Wyniki osiągnięte przez naszych sportowców napawają optymizmem.

ZUKS SIŁA Mysłowice na Facebook

Dziewczyny reprezentujące mysłowicką Siłę w Miliczu wywalczyły 2 brązowe medale.
Trzecie miejsca powędrowały do Patrycji Soranklowskiej w kategorii wagowej do 37 kg, oraz  Oparczyk Oliwii w kategorii wagowej do 52 kg.

Jeszcze lepiej poszło naszym weteranom, którzy w Warszawie pokazali się z bardzo strony i  zdominowali kategorię wagową do 85 kg. Mistrzem Polski został Andrzej Filak, wicemistrzem Artur Bednarz, 3 miejsce wywalczył Mierniczek Robert.

Świetnie spisali się również Piotr Sass, który w kat. do 95 kg wywalczył srebrny medal oraz Domarus Krzysztof w kat. 110 kg, który po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych i z Mistrzostw Polski wyjechał ze złotym medalem. Weterani Siły Mysłowice zdobyli również złoto w klasyfikacji drużynowej.