Sukcesy w tenisie stołowym

26 maja 2015

Dwa brązowe medale zdobył  młody utalentowany zawodnik Klubu Olimpijczyka Jan Zandecki na Mistrzostwach Polski kadetów w tenisie stołowym. Zawody te zostały  rozegrane 21-24 maja w Krośnie.

Obydwa medale Jaś zdobył występując w grach deblowych. W kat. kadetów razem z Samuelem
Kulczyckim z Gożowa Wielkopolskiego oraz w grze mieszanej razem z Mają Miklaszewską z Gdańska. W turnieju indywidualnym Zandecki zajął miejsce w przedziale 9-12 na 64 zawodników, przegrywając tylko jedną grę.

Regulamin turnieju nie pozwala na zdobycie wyższej lokaty po porażce w 1/16 turnieju a właśnie na tym etapie Jas przegrał z zawodnikiem z Bialegostoku P.Walaszkiem. W sumie  zawodnik naszego klubu wygrał  4 mecze i w jednym został pokonany.