Relacje z aktywnego weekendu klubu ROAN FIGHT Club Mysłowice

18 czerwca 2018

Zawodnicy Roan Fight Club Mysłowice rozpoczęli weekend pokazem i wspólną zabawą z dziećmi podczas festynu rodzinnego w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach – Brzęczkowicach.

Dobra passa Pawła Stolorza zawodnika Roan Fight Mysłowice. W zeszłym tygodniu wywalczył złoty medal na turnieju o " Złote Diamenty" 15.06.2018 r. w Jastrzębiu odbył się międzynarodowy turniej bokserski im Tadeusza Wijasa na którym Paweł wywalczył srebrny medal przegrywając z zawodnikiem z Czech. Warto dodać, że Denis Porubski zawodnik BC Hawiżów jest aktualnym v-ce mistrzem Czech i stoczył już 40 walk, Paweł ma dopiero 13 lat a pokazał dobry boks i przygotowanie kondycyjne i techniczne.

Kolejny dzień weekendu czyli w sobotę 16 czerwca 2018 r. ROAN FIGHT CLUB nie leniuchuje. Pięciu naszych zawodników startuje w otwartych Mistrzostwach Miasta Bytomia w judo dla dzieci - runda 2, zdobywając dwa medale, srebrny Igor Kukwa i brązowy Iwo Filus, pozostali zawodnicy mimo dobrych walk zabrakło trochę szczęścia aby wyjść z grupy a są to: Mateusz Ciosek, Lena Baranowska i Judyta Filus.
Równolegle czworo naszych zawodników startowało w Mistrzostwach Podkarpacia w Ju - Jitsu w Strzyżowie. Emilia Zipper, Mikołaj Zipper, Adrianna Zipper i Oskar Sikora wystartowali w kilku w kategoriach wagowych w fightingu i ne waza zdobywając łącznie aż 9 złotych medali.
Ostatni dzień weekendu czyli 17.06.18 r. to Otwarte Mistrzostwa Śląska w Rybniku w tych zawodach wystartowało tylko dwóch naszych zawodników Kuba Pacwa i Sebastian Nojman. Kuba wywalczył aż 2 złote medale w ne waza i no gi, Sebastian w fightingu wywalczył srebrny medal.
Tym wynikiem zakończyliśmy pracowity weekend. Życzymy naszym zawodnikom dalej chęci do aktywnego spędzania weekendu i sukcesów a rodzicom dużo siły i cierpliwości i dziękujemy im za wsparcie.

Roan Fight Club Mysłowice to nie tylko ju-jitsu, judo ale również i boks.
Zawodnicy Roan Fight Club Mysłowice są wszechstronni i w weekend nie odpoczywają spędzają go mega aktywnie.