Piłka ręczna: ligowe starcie MUKS Sport Partner Mysłowice

01 marca 2017

Dzięki uprzejmości jednego z kibiców piłki ręcznej, mamy mozliwość przekazania relacji z meczu MUKS Sport Partner Mysłowice, gdzie po zacietej walce, nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali.

MUKS Sport Partner Mysłowice vs AZS Politechnika Świętokrzyska (12:14) 23:29

Na samym początku meczu obie drużyny sprawiały wrażenie bardzo zmotywowanych, co można było zauważyć na tablicy wyników ,na którym widniał remis przed dłuższy czas pierwszej połowy, a chwilą nawet widniał wynik na korzyść gospodarzy.

Na przerwę Mysłowiczanie schodzili z dwoma bramkami do tyłu, pomimo dobrej gry w obronie, oraz skutecznych rzutach w ataku. Na druga połowę gospodarze weszli z wielką ambicja, aby stan meczu przerzucić na własną korzyść. Przez pierwsze 7 min wydawalo się, że jest to prawdopodobne, jednak goście nie mieli zamiaru tak łatwo oddać prowadzenia i zwiększyli przewagę. Mecz ostatecznie wygrala Politechnika  29:23, co nie jest to zadowalający wynik dla Mysłowic.

Wygrało doświadczenie i spokój, a także mniejsza ilość popełnionych błędów. W ostatnich okresie MUKS Sport partner Mysłowice pracuje jeszcze ciężej, miejmy nadzieję wiec, że wygrana jest coraz bliżej podopiecznych trenera Janusza Szymczyka.

Za naszym pośrednictwem piłkarze ręczni z Mysłowic pragną podziękować naszym mieszkańcom za liczną obecność na meczu i wsparcie!