Patrycja Sorankowska srebrną medalistką Olimpiady Młodzieży!

04 maja 2017

Pragniemy przekazać dobrą wiadomość dla kibiców zapasów. Zawodniczka Siły Mysłowice Patrycja Sorankowska wywalczyła srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetek (ranga Mistrzostw Polski) w zapasach kobiet w kategorii do 38 kg!

Oprócz tego znakomicie zaprezentowała się Oliwia Oparczyk, która zajęła wysokie 6 miejsce, w kategorii wagowej do 52 kg, a pozostałe dwie dziewczyny, Ula Wójcik w kat. do 65 kg oraz Karina Hildebrandt w kat. do 56 kg zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce.

Wielkie brawa należą się trenerowi naszych dziewczyn Krystianowi Gajdkowi, za bardzo dobre przygotowanie do turnieju naszych zapaśniczek. Należy wspomnieć, że z roku na rok zapasy kobiet w Mysłowicach rozwijają się, a zawodniczki osiągają coraz lepsze wyniki na matach całego kraju.

W imieniu całego środowiska zapaśniczego pragniemy zaprosić na wspólne treningi wszystkie dziewczyny, które zainteresowane są sportami walki.