Niedzielne zmagania tenisistów stołowych

21 marca 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

19 marca 2017 roku w Łaziskach Górnych rozegrany został III wojewódzki turniej klasyfikacyjny kadetów i kadetek.

W zawodach wzięło udział ponad 70 chłopaków oraz 40 dziewczyn z rocznika 2002 i młodsi. Grali wszyscy najlepsi kadeci naszego województwa. Dlatego jeszcze bardziej cenne jest zwycięstwo zawodnika Klubu Olimpijczyka Mysłowice Oliwiera Gwizdon. Oliwier (rocznik 2003) od pierwszego pojedynku do ostatniego nie dawał szans swoim przeciwnikom, pokonywując ich po 3:0 w setach. Tylko w finale Jakub Stęczyszyn z Pszowa stawiał opór naszemu zawodnikowi wygrywając jednego seta, ale to było wszystko na co pozwolił mu Oliwier. Gwizdon zdobył pierwsze miejsce wygrywając mecz 3:1.

Pozostali zawodnicy Klubu Olimpijczyka, którzy brali udział w tych zawodach, wiekowo są jeszcze młodzikami. Dlatego nie oczekiwano od nich wyników na poziomie Oliwiera Gwizdonia, ale dobrej gry i dobrego reprezentowania naszego klubu i miasta. Warto pochwalić za dobrą grę na tym turnieju Faustynę Cieślik oraz Jarka Janotę.

 

/materiały: J.Fomin/

O Autorze

Anna Skowron-Malinowska

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice