Młode tenisistki znowu górą

24 stycznia 2009

17.01.09r w Jastrzębiu Zdrój odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii kadetów i kadetek w tenisie stołowym. Dziewczynki MOSiRu zagrały świetnie, Klaudia Baran wygrała wszystkie pojedynki i zajęła pierwsze miejsce,co dało jej awans do III Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek.

W dniu 17.01.09r w Jastrzębiu Zdrój odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii kadetów i kadetek w tenisie stołowym. Dziewczynki MOSiRu zagrały świetnie, Klaudia Baran wygrała wszystkie pojedynki i zajęła pierwsze miejsce,co dało jej awans do III Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek. Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowała się również nasza młodziczka, Aleksandra Wojciechowska, zajmując trzecie miejsce. Ola przegrała tylko jedną grę-w półfinale z Klaudią. Patrycja Wiechuła i Natalia Hanzel znalazły się w przedziale 9-12. W dniu 18.01.09 w Sosnowcu rozegrany został TOP 12 Śląska w kategorii młodzików, kadetów i juniorów. Nasze mysłowickie dziewczyny znów były w czołówce. Najwyższe miejsce zajęła Patrycja Wiechuła, wygrywając turniej w kategorii młodziczek. Trzecie miejsce w tej grupie wiekowej zajęłą Aleksandra Wojciechowska ,przegrywając w półfinale z klubową koleżanką, Patrycją Wiechułą. W kategorii kadetek drugie miejsce zdobyła Klaudia Baran, po porażce z Darią Dawiec (Cukrownik Chybie). W juniorkach Anna Urbańczyk zajęła miejsce drugie, ulegając w finale zawodniczce Kadry Narodowej Juniorek Beacie Adamaszek (JKTS Jastrzębie). Miniony weekend możemy więc uznać za bardzo udany Przypomnijmy, że już dziś odbędzie się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek gdzie mysłowickie zawodniczki znajdują się w gronie faworytek.