13 czerwca 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Sport

W niedzielę 12 czerwca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych i Młodzieżowców oraz podsumowanie Ogólnopolskiej Ligii Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu organizowanej pod auspicjami Polskiego Związku JU Jitsu.

W turnieju tym wzięli udział zawodnicy Shoguna reprezentujący sekcję z Mysłowic i Żarek Letnisko, zdobywając  następujące miejsca w swoich kategoriach wagowych, walcząc w systemie fighting, semi contact i ne - waza:

Paweł Trefuń - 41 kg, a brąz wywalczył Tomasz Banarski - 50 kg

Zawodniczki i zawodnicy Shoguna Mysłowice zdobyli 11 medali w tym: 4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe.

W tym samym dniu wręczono medale podsumowujące zakończenie Ogólnopolskiej Ligii Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu, w której Shogunowcy zajęli następujące miejsca:

Zmagania pięściarzy Shoguna Mysłowice!
W dniach 10-12 czerwca w Rybniku odbył się prestiżowy Międzynarodowy Turniej Bokserski o Czarne Diamenty. W tych zawodach uczestniczyli zawodnicy z Australii, Irlandii, Niemiec, Kosowa, Słowacji, Czech, Ukrainy i Polski.
W tym turnieju uczestniczyło również czterech przedstawicieli sekcji bokserskiej klubu Shogun, którzy wywalczyli następujące miejsca:
I miejsce – Sebastian Pękala,
II miejsce – Aleksander Jasiewicz i Karol Dziuban,
III miejsce – Amadeusz Toboła.

Trenerem jest  Krzysztof Kowalski.

Jak nas poinformował trener, dwóch zawodników Shoguna walczyło z medalistami ostatnich Mistrzostw Świata, a swoją podstawą pokazali odwagę i siłę, stawiając duży opór, będąc równorzędnymi przeciwnikami w zaciętych sportowo walkach!