Maks Miastowski wygrał turniej w Drzonkowie!

25 listopada 2015

W dniach 20-22 listopada w Drzonkowie rozegrany został drugi w tym sezonie Grand Prix Polski młodzików. Znakomicie zagrał na tych zawodach Maksymilian Miastowski, zawodnik Klubu Olimpijczyka Mysłowice, który zdeklasował rywali i wygrał turniej w swojej kategorii wiekowej!

W turnieju głównym Maksymilian Miastowski wygrywał swoje mecze po 3:0 w setach i tylko w finale Dawid Kosmal z Limanowej zdołał „urwać” naszemu tenisiście jednego seta.

W klasyfikacji ogólnopolskiej po dwóch turniejach Maksymilian jest sklasyfikowany na pierwszym miejscu w Polsce. Tym samym, nasz młody tenisista stołowy reprezentujący barwy Klubu Olimpijczyka, dołączył do swojego kolegi klubowego Jana Zandeckiego, który również jest nr.1w Polsce w kategorii wiekowej kadetów.