Kolejne sukcesy tenisistów stołowych z Mysłowic

23 kwietnia 2018

W niedziele 22 kwietnia 2018 roku w Jastrzębiu Zdroju rozegrano Mistrzostwa Śląska kadetów i kadetek. Znakomity występ na tych zawodach zanotował,  jedyny zawodnik w tej kategorii wiekowej z Klubu Sportowego Mysław, Oliwer Gwizdon. Startując w trzech kategoriach Oliwer zdobył trzy medale. Brąz w grze mieszanej, złoto w grze podwójnej oraz srebro w turnieju indywidualnym.

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 roku w Bytomiu rozegrane zostały finały wojewódzkie Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Znakomicie spisały się uczennice mysłowickiej Sportowej Szkoły. Drużyna dziewczyn w składzie Faustyna Cieślik i Weronika Gasz wywalczyły pierwsze miejsce i tytuł Mistrzyń Śląska Szkół Podstawowych.
Drużyna chłopaków w składzie: Wiktor Ptak, Maks Rożek i Filip Bautista, walczyła dzielnie i zdobyła 4 miejsce. W decydującym o podium meczu o zwycięstwie decydowała gra podwójna. Niestety tym razem przeciwnicy okazali się lepsi.

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich.

/materiały: J.Fomin/