16 razy złoto dla Roan Fight Club Mysłowice!

12 marca 2018

W kolejnej edycji Ligii rozegranej w dniu 10.03.18 r. w katowickiej hali MOSIR młodsi i starsi wojownicy kluby Roan Fight Club Mysłowice walczyli o kolejne medale. W sumie nasi zawodnicy wywalczyli, aż 31 medali, w tym 16 złotych, 12 srebrnych i 3 brązowe.

Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju – Jitsu sportowym na której wychowało się dziesiątki medalistów Mistrzostw Polski i medalistów najważniejszych turnieji światowych łącznie z gwiazdą zawodowego MMA Marcinem Held oraz świetnie zapowiadającym się wychowankiem naszego klubu a obecnie reprezentantem klubu Łamator Racibórz Mariuszem Magda, weszła w współzawodnictwo dzieci i młodzieży, które mamy nadzieję będzie dodatkowym bodźcem do rozwoju naszej dyscypliny.

Po raz kolejny swoją dominację podkreślił Bartłomiej Drozd zdobywając 3 złote medale w trzech różnych konkurencjach i jest nie kwestionowanym liderem  edycji Ligii 2017/2018.
Olbrzymie serce do walki wykazali nasi najmłodsi zawodnicy Nikola Wiśniewska, Michał Łuszczkiewicz i Michał Cieśla, którzy mimo bardzo dobrych walk nie zajęli miejsca na podium.
Pozostali zawodnicy zdobyli miejsca:
Złote medale wywalczyli w fightingu: Sebastian Nojman, Marcel Grysiak, Wiktoria Kimel, Damian Kostrzewa, Kamil Jasiński, Bartłomiej Drozd, Daniel Wróbel, Kuba Byczak.
Srebrne medale w wywalczyli w fightingu: Olivier Langner, Kuba Pacwa, Emilia Zipper, Adrianna Zipper, Iwo Filus, Patryk Kostrzewa.

Złote medale wywalczyli w Ne – waza: Emilia Zipper, Wiktoria Kimel, Damian Kostrzewa, Bartłomiej Drozd.
Srebrne medale wywalczyli w Ne – waza: Bartek Kimel, Kamil Jasiński.
Brązowe medale wywalczyli w Ne – waza: Kuba Byczak, Kuba Pacwa, Olivier Langner.

Złote medale wywalczyli w fightingu bez pierwszej fazy: Henryk Jasiński x 2 medale w 2 kategoriach wagowych, Bartłomiej Drozd, Daniel Wróbel, Iwo Filus.
Srebrne medale wywalczyli w fightingu bez pierwszej fazy: Bartek Adamik, Patryk Kostrzewa.
Brązowe medale wywalczyli w fightingu bez pierwszej fazy: Seweryn Nowicki.