Kawiarenka Pani Foremki - wielkie otwarcie!

21 października 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

W sobotę nastąpiło wielkie otwarcie kawiarni Pani Foremki! Wspaniałe wypieki Sylwii Grodzkiej - Haby, mysłowickiej finalistki programu Bake Off Ale Ciacho, mają szansę stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów cukierniczych w mieście.

Lokal mieści się w Mysłowicach przy ulicy Grunwaldzkiej 7. Poniżej prezentujemy fotogalerię z uroczystego otwarcia, jaką przygotował Adam Chajto.

 

Jak informuje Sylwia na swoim fanpage w dniu otwarcia bardzo szybko zniknęło ponad 200 sztuk wspaniałych ciastek a było ich kilka rodzajów.  Lokal jest mały, przytulny. W sobotę wszystkie stoliki były zajęte. Goście wchodzili i wychodzili, ciągle był ruch. To dobra wróżba.  Swój kącik znajdą tam też maluchy, bo właścicielka przygotowała właśnie dla Nich fajną miejscówkę.

Kawiarenka będzie otwarta codziennie od godziny 12. W imieniu Sylwii zapraszamy wszystkich mieszkańców na ciacho i kawę. Ważną informacją niech będzie fakt, iż ciastka można kupić na wynos.

Na fanpage Pani Foremki znajdziecie na bieżąco wszystkie informacje,

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Zapalona działkowiczka.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice