Ach Ci wspaniali Wolontariusze..!

10 kwietnia 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Mieszkańcy Mysłowic,
ostatnie trzy dni były bardzo aktywne w naszej Fundacji, która prowadziła kwestę na rzecz Lenki Surmy. Weekendowa zbiórka w Tesco Mysłowice wygenerowała wiele pozytywnej energii wśród wolontariuszy, jak i osób wspierających. W dniu dzisiejszym uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Brzęczkowic, odwiedzili Urząd Miasta, Pana Prezydenta i pracowników, którzy również otworzyli swoje serca.

Oficjalnie za pośrednictwem lokalnych i regionalnych mediów, chcemy wszystkim podziękować za poświęcony czas i poświęcenie! Poniżej prezentujemy fotorelację.

Fundacja "POZWÓL ŻYĆ"
Paweł Zok


Fundacja Pomocy Dzieciom „Pozwól Żyć” pragnie podziękować wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w trzydniową Mysłowicką akcję prowadzoną na rzecz 6 - letniej Lenki Surmy, zmagającej się z poważną chorobą nowotworową.

Słowa podziękowania kierujemy na ręce Pana Prezydenta Miasta Edwarda Lasoka i Pana Sekretarza Miasta Andrzeja Kijanki, za możliwość przeprowadzenia zbiórki publicznej dla Lenki na terenie Urzędu Miasta, oraz za miłe i pełne dobrych emocji przyjęcie wolontariuszy.

Dziękujemy Dyrekcji sklepu Tesco w Mysłowicach, za możliwość przeprowadzenia akcji na wyznaczonym terenie obiektu handlowego. Dziękujemy Dyrektorom Szkół i Nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję, wraz ze swoimi wychowankami, a nawet członkami rodzin. 

Serdeczne podziękowania należą się również wspaniałej Mysłowickiej Młodzieży, Radnym Miejskim, Przyjaciołom Tymonka Palczarskiego, grupie Motocyklowe Mysłowice i wszystkim ludziom biorącym aktywny udział w weekendowej zbiórce.
Bez Was wszystkich Kochani Wolontariusze i Przyjaciele Lenki nie dalibyśmy rady! Jeszcze raz ogromne podziękowania w imieniu naszej 6 - letniej bohaterki Lenki!

Paweł Zok oraz Fundacja „Pozwól Żyć”

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice