Zapraszamy na Przegląd Filmów i zbiórkę finansową dla Lenki Surmy!

09 marca 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na przegląd filmów krótkometrażowych pod patronatem Domu Kultury Szopienice Giszowiec na Burowcu (Katowice) oraz grupy filmowej BAUER entertainment (BE Media).

W programie znajdzie się kilkanaście produkcji - niezależnych i amatorskich, które powstały w ramach działań sekcji BAUER entertainment i nie tylko. 

W trakcie wydarzenia,odbędzie się zbiórka środków finansowych na leczenie 6-letniej Lenki Surmy walczącej ze złośliwym rakiem mózgu. W imieniu Lenki, Jej mamy oraz przyjaciół pragniemy serdecznie podziękować artystom za wspaniały gest!

W najbliższych dniach Organizatorzy będą przybliżać dokładny program, oraz w kilku słowach prezentować filmy jakie będzie można tego dnia zobaczyć. Wszystkie informacje dostępne są TUTAJ!

Pokaz będzie okazją do zapoznania się ze sztuką filmową, jaka powstaje w naszym regionie, ale także do rozmów, poznania twórców, wymiany doświadczeń a także możliwością podjęcia współpracy przy następnych projektach.

Filmy w większości nie są profesjonalnymi produkcjami, niejednokrotnie pozbawionymi budżetu, ale niewątpliwie ciekawymi i opowiadającymi o ważnych i interesujących rzeczach.

ZAPRASZAMY!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice