Oferta pracy w Mysłowickim Schronisku!

31 lipca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Komunikaty

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach, prowadzone przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, poszukuje pracowników na stanowisko pielęgniarz zwierząt/dozorca nocny.

Jeśli kochasz zwierzęta, a przy tym jesteś pracowity i zorganizowany, zgłoś się do nas! Oferujemy zarówno pracę stałą, docelowo w oparciu o umowę o pracę, jak i pracę dorywczą, w oparciu o umowę zlecenie np. dla studentów/uczniów.

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie zwierząt do schroniska,
- przygotowywanie karmy, karmienie zwierząt,
- usuwanie nieczystości, wymiana posłań, słomy w boksach zwierząt,
- utrzymywanie porządku na terenie schroniska (w tym w pomieszczeniach gospodarczych,                    magazynach),
- dbanie o czystość kuchni,
- przygotowywanie opału, wynoszenie popiołu, palenie w piecach,
odśnieżanie,
- prace porządkowe, prace remontowe, konserwatorskie.

Wymagania:

- dobry kontakt ze zwierzętami i podstawowa znajomość zachowań zwierząt,
- chęć do poszerzania wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
- dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w nocy, w weekendy i święta,
prawo jazdy kat. B,
- dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna,
- wysoka motywacja, zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach,
- pozytywne nastawienie do pracy,
- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy ze zwierzętami,
- wykształcenie technika weterynarii,
- szkolenia z zakresu obcowania ze zwierzętami.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe + premie,
- przygotowanie i wdrożenie do pracy,
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia z zakresu pracy ze zwierzętami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu (CV) oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: http://myslowice@toz.pl

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice