Poszukujemy kierowcy samochodu, który odjechał z miejsca zdarzenia!

08 marca 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

Poszukujemy kierowcy samochodu, który 5 marca uczestniczył w zdarzeniu drogowym w dzielnicy Brzęczkowice. Do zdarzenia doszło około 19:05 w Mysłowicach na skrzyżowaniu ul. Ziętka a Brzęczkowicka. Kierujący pojazdem Skoda kolor czerwony najechał na stopę kobiety, która znajdowała się na prawidłowo oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowana 57- letnia mieszkanka Mysłowic trafiła do szpitala.

Zapamiętane przez osobę zgłaszającą początkowe numery poszukiwanego samochodu mogą świadczyć o tym, że jest on zarejestrowany w Mysłowicach. Pojazd marki Skoda koloru czerwonego. Początkowe nr rejestracyjne SM. Kierujący to mężczyzna ( bliższych danych brak ). Pojazd około godziny 19:05 skręcił z ul. Ziętka w ul. Brzęczkowicką. Po wykonaniu tego manewru najechał na stopę 57- letniej mieszkanki Mysłowic znajdującej się na prawidłowo oznakowanym przejściu dla pieszych i nie zatrzymując się odjechał. W rejonie ul. Kawy z pojazdu miał wysiąść pasażer pojazdu po czym kierowca odjechał w kierunku ul. Ziętka.

Wszystkie osoby, które były świadkiem tego zdarzenia drogowego, lub mogą pomóc w zidentyfikowaniu poszukiwanego samochodu i jego kierowcy, proszeni są o osobisty lub telefoniczny (w tym i anonimowy) kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach ul. Starokościelna 2 – tel. (32) 3173 200, (32) 3173 280 , lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997 i 112.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice