Policja: Podwójna wpadka!

18 kwietnia 2017

Drukuj artykuł
Kategoria:
Interwencje

32-letni mieszkaniec Mysłowic oraz 38-letni mieszkaniec Szczyrku zostali zatrzymani przez mysłowickich policjantów za kradzież w sklepie. Łupem złodziei był alkohol i pieniądze w różnych walutach. Jak się okazało rabusie mieli przy sobie także narkotyki. Teraz wspólnikami zajmie się sąd, przed którym odpowiedzą za popełnione przestępstwa.

Źródło: KMP Mysłowice


Do zdarzenia doszło w jednym z osiedlowych sklepów znajdujących się w dzielnicy Larysz. Dwaj mężczyźni w wieku 32 i 38 lat zamiast wody, za którą zapłacili, wyszli ze sklepu ze zgrzewką piwa. Wcześniej odwracając uwagę właścicielki, ze sklepowej kasy ukradli gotówkę w różnych walutach na kwotę blisko 2 tysięcy złotych. Łupem nie cieszyli się zbyt długo. Stróże prawa z Mysłowic szybko wpadli na trop zuchwałych rabusiów.

Kompletnie zaskoczeni sprawcy zostali zatrzymani w jednym z mysłowickich hoteli. W pokoju, w którym się przebywali, pili właśnie alkohol, za który wcześniej nie zapłacili. Poza gotówką, którą również odzyskali policjanci, mundurowi znaleźli przy nich także kilka woreczków z zawartością białej, sypkiej substancji. Jak się okazało, była to amfetamina i matamfetamina. Biesiada złodziei nie trwała więc zbyt długo i zakończyła się za kratkami. Po spędzonej nocy w policyjnym areszcie, mężczyźni przyznali się do przedstawionych im zarzutów. Teraz za kradzież i posiadanie narkotyków odpowiedzą przed sądem.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice